تعویض کاسه توالت ایرانی و فرنگی | لوله بازکنی ماهان

0

تعویض کاسه توالت یکی از خدمات لوله بازکنی ماهان است. کاسه توالت ایرانی یک توالت توکار است که جهت  تعویض کاسه توالت ایرانی نیاز به کندن اطراف کاسه میباشد زیرا هنگام ساخت ساختمان کار گذاشته میشود و بعد از اتمام ساخت اطراف آن پر شده و سپس کاشی کاری انجام میشود. همچنین تعویض کاسه توالت فرنگی از دیگر خدمات تخلیه چاه مطمئن ماهان است. کاسه سرویس بهداشتی فرنگی روکار بوده و نیاز به کندن سرامیک های کف ساختمان ندارد لذا بدون خرابی و دردسرهای اضافه قابل تعویض و تعمیر است. قیمت تعویض کاسه توالت نسبت به میزان وقت و کاری که نیروی متخصص ارائه میدهد متفاوت بوده، هرچند که خدمات فنی ماهان با ارزانترین هزینه با کیفیت ترین کار را به مشتریان خود جهت تعویض کاسه توالت ارائه می دهد.

عوض کردن کاسه توالت ایرانی و فرنگی

جنس کاسه توالت از لعاب و سرامیک بوده که میزان لعاب آن به استحکام آن کمک میکند و برای مکانهای پر رفت و آمد و عمومی نظیر هواپیما، قطار و غیره از ورق استیل برای ساخت آن استفاده میشود که صد البته پس از مدتی استفاده مداوم از آن کهنه و شکسته خواهد شد و احتیاج به تعویض کاسه توالت شکسته پیدا خواهد کرد. برای تعویض کاسه توالت باید سنگ توالت کهنه را برداشته و بجای آن از سنگ توالت نو استفاده کرد که کار تعویض کاسه توالت بایستی توسط  متخصص انجام پذیرد تا با کمترین خسارت بهترین نتیجه اعمال گردد. تعویض کاسه توالت امری ضروری در جهت فرآیند بهداشت ساختمان محسوب میشود زیرا قطعا سنگ سرویس بهداشتی اگر شکسته باشد موجب انتشار انواع میکروب ها و باکتری های مضرر در محل و ناقل انواع بیماری ها خواهد بود.

روش تعویض کاسه توالت شکسته

بمنظور تعویض کاسه توالت باید ابتدا سنگ توالت قدیمی را برداشته و سپس اقدام به نصب کاسه توالت جدید نمود. در این مرحله ابتدا اطراف کاسه توالت کهنه را باز کرده و آن را از جایگاه خارج میسازند. سپس با توجه به درخواست مشتری تعویض کاسه دستشویی انجام میپذیرد. یا مشتری احتیاج به یه سنگ توالت نو دارد یا اینکه میخواهد یک کاسه فرنگی داشته باشد که در این صورت اطراف آن پر شده و نصب کاسه فرنگی انجام میگیرد و یا مشتری کلا میخواهد هیچ توالتی نصب نشده و در این صورت راه آب چاه بسته شده و کاملا پر شده و سرامیک کاری انجام میشود که در تمامی مراحل تعویض کاسه توالت متخصص مجرب شرکت ماهان در کنار شما و با ارائه مشاوره صحیح به شما کمک شایانی به مشتریان خود برای رسیدن به نتیجه مطلوب و رضایت بخش را دارد.

لطفا به این مطلب رای دهید

95%

95%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.5

  • امتیاز کاربران (10 رای)

    8.9

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید