تعمیر چاه آب و فاضلاب | لوله بازکنی ماهان

0

تعمیر چاه آب و فاضلاب از مهمترین و ضروری ترین نکات برای ساختمان ها بشمار میرود زیرا که با پر شدن چاه قطعا خسارات زیادی به تاسیسات ساختمان وارد خواهد شد. برای تعمیر چاه آب روش های متفاوتی از جمله کول گذاری ، طوقه چینی ، بلوک گذاری انباره و لایروبی انجام میگیرد که این قبیل روش ها برای تعمیر چاه فاضلاب میباشند. مهندسین ساختمان همواره توصیه دارند که تعمیر چاه کهنه و تعمیر چاه قدیمی در ساختمان نیاز به صرف هزینه بالایی ندارد ضمن اینکه زمان بر نیز نخواهد بود اما اجرای چاه نو فرآیندی با هزینه و زمانبر است لذا بازسازی چاه و نوسازی چاه در تخلیه چاه تضمینی ماهان با بروزترین شیوه ها انجام میپذیرد تا از خسارات مالی ساختمانی جلوگیری شود.

تعمیر چاه کهنه آب و فاضلاب

همانطور که در مقدمه اشاره شد برای تعمیرات چاه آب و فاضلاب لزومی نیست تا چاه نو زده شود بلکه میتوان با ترمیم چاه فاضلاب قبلی ساختمان قابلیت اولیه را از آن بدست آورد. قیمت تعمیر چاه نیز بسیار کمتر از احداث چاه جدید است. لذا برای افزایش بازدهی چاه و جلوگیری از ریزش چاه هرچه زودتر بایستی اقدامات لازمه برای تعمیرات چاه آب منزل را انجام دهید تا با تعمیر چاه فاضلاب تا مدتها از افزایش کارآیی حجم چاه بهره مند شوید و از خسارات جانی یا مالی ریزش آن جلوگیری نمایید. پس بمنظور جلوگیری از خسارت و حوادث احتمالی جهت تعمیر چاه های کهنه ساختمان یا خانه خود با لوله بازکنی و تخلیه چاه ماهان تماس حاصل فرمایید و از خدمات متفاوت این شرکت خدمات فنی بهره مند گردید.

بازسازی و نوسازی چاه قدیمی

یکی از خدمات تخلیه چاه لوله بازکنی ماهان تعمیر چاه فاضلاب است که در چندین مرحله انجام میپذیرد. در ابتدا برای تعمیرات چاه آب، تخلیه چاه با استفاده از ساکشن انجام میشود و بعد از آن به لایروبی و تراش چاه یا همان کف تراشی می پردازند. بعد از آنکه لایروبی دیواره چاه انجام شد و به خاک رسیدند از بلوک های سیمانی برای پوشاندن و نوسازی چاه استفاده میشود که به آن کول میگویند. این بلوک ها مانع ریزش چاه شده و همچنین آن را مستحکم مینماید. متخصص این کار اگر تشخیص دهد که میتوان برای تعمیر چاه آب و فاضلاب از کول استفاده کرد آن را انجام میدهد و در غیر این صورت چاه را پر کرده و اقدام به حفر چاه جدید که با فاصله زیادی از چاه های دیگر بایستی حفر شود اقدام میکند.

لطفا به این مطلب رای دهید

94%

94%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.4

  • امتیاز کاربران (3 رای)

    9.9

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید