لایروبی چاه آب و فاضلاب | لوله بازکنی ماهان

0

لایروبی چاه اصلی ترین بخش از فرآیند لجن کشی و تخلیه چاه است که پس از تخلیه چاه فوری و کامل و برای زنده سازی چاه فاضلاب انجام میشود. وقتی که چربی ها و روغن ها بر روی دیواره چاه انباشته میشود خود به خود باعث میشود تا آب به درون خاک دیواره های چاه نتواند نفوذ کند و درون چاه باقی بماند و به مرور زمان باعث پر شدن چاه شود. در اینجاست که برای لایروبی چاه آب از عملیات رسوب زدایی چاه و دیواره های آن از چربی ها و روغن ها بهره گرفته میشود تا بتوانند مکش و جذب چاه فاضلاب را افزایش داده و از پر شدن زود هنگام و همچنین انتشار بوی نامطبوع آن در فضای ساختمان جلوگیری بعمل بیاورند. همچنین لایروبی چاه فاضلاب باعث از بین رفتن سوسک و دیگر حشرات موذی از ساختمان میشود.

لایروبی چاه و لجن کشی چاه با دستگاه

لایروبی چاه به عمق چاه بستگی دارد که گاها توسط دستگاه های مخصوص حفاری و با ابزار مخصوص لایروبی انجام میشود. وقتی اجسامی نظیر مو و پلاستیک و غیره به صورت ناخاسته وارد راه آب میشوند وارد چاه فاضلاب گشته و به دلیل عدم جذب در خاک باعث گیر کردن دیگر فضولات شده و به مرور ایجاد لایه مینماید که بایستی فقط با دستگاه لایروبی چاه آب فاضلاب انجام گیرد. عملیات لایروبی توسط نیروی مجرب تخلیه چاه ماهان به صورت کاملا حرفه ای صورت میگیرد ضمن اینکه قیمت لایروبی چاه از قیمت حفر چاه نو بسیار پایین تر و بسیار به صرفه تر میباشد و شما با لایه روبی چاه فاضلاب ساختمان به نوعی از آن نگهداری خواهید کرد تا مجبور به پرداخت هزینه اضافی برای حفر چاه جدید نشوید.

کف تراشی و رسوب زدایی چاه فاضلاب

کف تراشی چاه بخشی از لایروبی چاه است به این ترتیب که پس از عملیات تخلیه چاه و لجن کشی چاه شخصی متخصص وارد چاه میشود و شروع به کندن دیواره و کف چاه و رسوب زدایی چاه میکند تا به خاک برسد و پس از تخلیه تراشه های کنده شده به اصطلاح چاه زنده می شود. حتی ظرفیت حجمی چاه فاضلاب پس از اینکار بالاتر رفته و دقیقا مشابه یک چاه جدید الحداث برای ساختمان عمل میکند که تیم لوله بازکنی ماهان در این زمینه نیز میتواند به یاری شما بشتابد و شما را از پرداخت هزینه احداث و حفاری یک چاه جدید نجات دهد و چاه کهنه و قدیمی ساختمان شما را بازسازی و نوسازی نماید. فقط کافیست با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و در کمترین زمان از خدمات فنی ماهان بهره مند شوید.

لطفا به این مطلب رای دهید

97%

97%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.7

  • امتیاز کاربران (4 رای)

    9.8

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید