رفع بوی چاه فاضلاب | لوله بازکنی ماهان

0

رفع بوی چاه فاضلاب از دغدغه های اکثر ما بوده است و ما همواره دنبال علت بوی بد چاه برای رفع بوی چاه فاضلاب از محل زندگی خود بوده ایم. یکی از دلایل آن باکتری های موجود در چاه هستند که با تجزیه فاضلاب گاز هایی مثل آمونیاک و متان و غیره تولید میکنند که اسم این گازها سپتیک است. این گاز بسیار سمی است و مقدار زیادش باعث مرگ میشود اما مقدار کم آن همان بوی مشمئز کننده ای است که گاهی اوقات از فاضلاب استشمام میشود. دلیل دیگر این بو عدم کارکرد درست لوله ای بنام شترگلو است که درون لوله کشی ها میباشد و مانع خروج گاز بدبو میشود. شتر گلو بایستی مملو از آب باشد تا مانع انتشار بوی بد شود. در ادامه روش های رفع بوی چاه فاضلاب توسط لوله بازکنی تخلیه چاه ارزان ماهان به اجمال توضیح داده خواهد شد.

رفع بوی بد چاه فاضلاب ساختمان

برای از بین بردن بوی چاه فاضلاب که شامل رفع بوی چاه آشپزخانه ، رفع بوی چاه توالت و رفع بوی چاه ظرفشویی میباشد راه حل های خانگی متفاوتی وجود دارد که به صورت مقطعی و تا رسیدن متخصصین میتوان آنها را انجام داده و برای از بین بردن بوی چاه بصورت اورژانسی کمک کننده هستند. روش اول جهت رفع بوی بد چاه فاضلاب استفاده از فلاش تانک ها برای حرکت دادن مواد بد بو از شترگلو به سمت چاه است. روش دوم استفاده از نفت برای از بین بردن باکتری های تجزیه کننده فاضلاب است و روش سوم استفاده از سیستم لوله کشی هواکشی بطوری که هوای داخل لوله برابر با هوای جو باشد و بتواند به رفع بوی چاه کمک کند.

روش از بین بردن بوی چاه توالت

همانطور که مطالعه نمودید راه حل های مقطعی برای رفع بوی چاه فاضلاب عنوان گردید اما روش رفع بوی بد چاه توسط متخصصین تخلیه چاه لوله بازکنی ماهان متفاوت است و از شیوه های مدرنی در این زمینه استفاده میکنند. یکی از آزاردهنده ترین بوها بوی چاه توالت است که برای رفع بوی چاه تا رسیدن متخصصین میتوانید مقدار زیادی پودر لباسشویی را با آب مخلوط کرده و داخل چاه ریخته و منتظر باشید تا عمل کند. همچنین برای رفع بوی چاه شامپوهای تاریخ مصرف گذشته را نگهداری نمایید تا در این مواقع بتوانید از آنها استفاده بهینه کنید و مقدار بسیار زیادی از آن را داخل چاه توالت بریزید و منتظر بمانید تا عمل کند اما تمامی این روش ها مقطعی و تا رسیدن متخصصان جوابگو خواهد بود.

لطفا به این مطلب رای دهید

96%

96%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.6

  • امتیاز کاربران (4 رای)

    10

درباره نویسنده بیشتر بدانید ...

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید